سرگرمی

تمام آنچه راجع به فصل سوم از چپتر دوم فورتنایت لو رفته

بازدیدها: ۰

بعد از یک تاخیر قابل پیش‌بینی تا ماه ژوئن، هنوز تا عرضه سیزن سوم از چپتر دوم حدودا یک ماه باقی مانده. با این حال، اپیک گیمز هر از گاهی اطلاعاتی اندک درباره سیزن بعدی منتشر می‌کند و از سوی دیگر هم انبوهی از اخبار افشایی را داریم که به آرامی قطعات پازل را کنار یکدیگر می‌گذارند.

بنابراین با توجه به آنچه تا به امروز می‌دانیم، در این مطلب تمام اخبار و شایعات مربوط به فصل سوم را جمع‌آوری کرده‌ایم. حواس‌تان باشد که منبع این افشاگری‌ها آنقدرها قابل اطمینان نیست و اطلاعات بسیار اندکی از دیتای اصلی فورتنایت استخراج شده که معمولا بهترین منبع برای آشنایی با آنچه در راه است به حساب می‌آید.

تم اصلی فصل بعدی آب خواهد بود – این مورد کمابیش تایید رسمی شده و علت آن پوستری است که با زیر و کردن دیتای بازی به دست آمده و خانه‌هایی شناور و کوسه‌ها را نشان می‌دهد. به این ترتیب می‌توانیم حدس بزنیم که بخش اعظمی از نقشه بازی احتمالا به خاطر یک‌جور فاجعه، زیر آب خواهد رفت.

یک مجتمع تفریحاتی در مرکز نقشه ظاهر می‌شود – در نقشه جدید فورتنایت، خبری از منطقه‌ای که شبیه به Tilted Towers باشد یافت نمی‌شود. بنابراین خیلی جای تعجب نخواهد داشت اگر لوکیشن Frenzy Farm جایش را به چیزی جالب‌تر مثل یک مجتمع تفریحاتی بدهد.

باجه‌های تلفن آبی‌رنگی که اجازه می‌دهند اسکین کاراکتر را حین بازی تغییر دهید – این قابلیت را قبلا در Party Royale هم دیده‌ایم اما دقیقا مطمئن نیستیم چرا باید کسی بخواهد وسط یک بازی بتل رویال چنین کاری کند.

متجمع تفریحاتی شامل مینی‌گیم‌های مختلف مثل چتربازی و پارکور و مسابقه قایق‌سواری خواهد بود – می‌توان تصور کرد که این مینی‌گیم‌ها به جمع چالش‌های هفتگی اضافه شوند، اما بعید است که این فعالیت‌ها به گونه‌ای باشند که تمام چالش‌ها بر آن‌ها متمرکز شوند.

کوسه‌ها نقش وسیله نقلیه را ایفا می‌کنند – با بهره‌گیری از تم آب، این سوال پیش می‌آید که آیا وسیله نقلیه دیگری هم در کنار جت‌اسکی‌ها در دسترس قرار می‌گیرد یا خیر. کوسه‌ها می‌توانند ایده‌ای جالب برای تحقق این خلا باشند و از پیش هم آن‌ها را در پوستر سیزن سوم دیده‌ایم.

یک شوالیه سیاه مونث – به نظر زمان عجیبی برای رونمایی از اسکین مونث Black Knight می‌رسد، اما آنقدرها هم دور از انتظار نیست. فقط هنوز نمی‌دانیم این اسکین در بتل پس خواهد بود یا چه.

روی میز Midas، تصویری از یک دختر با یک اسکین جدید در بتل پس است – چنین تصویری واقعا روی میز او هست، اما نمی‌دانیم که به همسر Midas تعلق دارد یا دخترش. در هر صورت میداس جوان‌تر از آن به نظر می‌رسد که فرزندی به این بزرگی داشته باشد.

اسکین جدید Meowscles او را تبدیل به ربات می‌کند – فعلا حدس می‌زنیم که این اسکین در بتل پس نخواهد بود و در استور فروخته می‌شود.

یک اسکین دیگر که Technique و Dark Voyager را ترکیب می‌کند – درباره‌ی این یکی هم آنقدرها مطمئن نیستیم. فورتنایت معمولا عاشق بازنگری در اسکین‌های قدیمی است اما از همین حالا دو ورژن مختلف از اسکین‌های Technique و Dark Voyager داریم که کافی به نظر می‌رسند.

اسکین مخفی بتل پس، آکوامن خواهد بود – این از آن شایعه‌هاییست که دائما می‌شنویم و گفته می‌شود با تم آب، آکوامن جایگزین ددپول می‌شود. مارول خیلی وقت است که کاراکترهایش را به فورتنایت آورده و شاید وقتش رسیده باشد که یکی دیگر از کاراکترهای دی‌سی به جمع بتمن، کت‌وومن و هارلی کویین بپیوندد.

سازمان Shadow صاحب ساختمان The Agency می‌شود – یک‌جورهایی معلوم بود.

یک چتر قابل شخصی‌سازی – جای تعجبی نخواهد داشت اگر فورتنایت بعد از چالش‌های مایا، به سراغ گزینه‌های شخصی‌سازی بیشتر برود.

آتش به محیط آسیب وارد می‌کند – واقعا مطمئن نیستیم که باید این را باور کنیم یا خیر. گاهی هم در شایعات به تاثیر آب روی محیط اشاره شده. همه این‌ها برای روزگاری نه‌چندان دور و نه‌چندان نزدیک منطقی به نظر می‌رسد، اما اینقدر زود نه.

سلاح منور به بازی می‌آید – و قرار است چه کند؟ آیتم‌های ضروری را برایمان به زمین بیندازد یا مردم را به آتش بکشد؟

این هم از اخبار افشایی سیزن سوم از چپتر دوم فورتنایت. اگر نظر ما را بخواهید اینکه نقشه زیر سیل غرق شود محتمل خواهد بود اما هر چیز دیگری را فعلا همان شایعه در نظر بگیرید.

منبع: Forbes

.

/۴۳m

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا